.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBemis BKP98280-0012 1x16A. 220V. Fişli 1,5m. Kablolu Powerbox, endüstriyel kullanım ihtiyaçlarına yönelik bir elektrik ekipmanıdır.
Ürün seçimi yapılırken uygulama tipi, bağlantı yapısı ve ürün kodu olan BKP98280-0012 bilgisi birlikte değerlendirilmelidir.
| Ürün Kodu | BKP98280-0012 |
|---|---|
| Ürün Adı | Bemis BKP98280-0012 1x16A. 220V. Fişli 1,5m. Kablolu Powerbox |
| IP Sınıfı | IP44 |
| Hammadde | ABS |
| Fiş Seçeneği | 1x16A. 220V. Fişli |
| Kablo Seçeneği | 1,5m. Kablolu |
| Boyutlar | 210x300x90 |
| Volt | 220V-250V |
| Amper | 1/16A |
| Hertz | 50Hz - 60Hz |
| Kutu | 1 |
|---|---|
| Kutup | 2P+E |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..