.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBemis BKT-0500-3000 3/16A. 220V. KAPAKLI FİŞ, endüstriyel kullanım ihtiyaçlarına yönelik bir elektrik ekipmanıdır.
Ürün seçimi yapılırken uygulama tipi, bağlantı yapısı ve ürün kodu olan BKT-0500-3000 bilgisi birlikte değerlendirilmelidir.
| Ürün Kodu | BKT-0500-3000 |
|---|---|
| Ürün Adı | Bemis BKT-0500-3000 3/16A. 220V. KAPAKLI FİŞ |
| IP Sınıfı | IP44 |
| Amper | 3/16A |
| Volt | 220V-250V |
| Hertz | 50Hz - 60Hz |
| Gövde Malzemesi | Polyamid 6 |
| Fiş Seçeneği | 3x16A. 220V. Fişli |
| Renk | Siyah Gri |
| Kutup | 2P+E |
|---|---|
| Kutu | 1 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..