.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBemis BX1-0330-2113 CEE Norm IP44 Polybox, endüstriyel kullanım ihtiyaçlarına yönelik bir elektrik ekipmanıdır.
Ürün seçimi yapılırken uygulama tipi, bağlantı yapısı ve ürün kodu olan BX1-0330-2113 bilgisi birlikte değerlendirilmelidir.
| Ürün Kodu | BX1-0330-2113 |
|---|---|
| Ürün Adı | Bemis BX1-0330-2113 CEE Norm IP44 Polybox |
| IP Sınıfı | IP44 |
| Gövde Malzemesi | Polyamid 6 |
| İletken Malzemesi | MS 58 |
| Priz Seçeneği | Prizli |
| Bağlantı Türü | Bağlantılı |
| Hava Çıkışı | 3 Adet |
| Volt | 380V-450V 220V-250V |
| Amper | 4/16A 1/16A |
| Hertz | 50Hz - 60Hz 50Hz - 60Hz |
| Kutu | 1 |
|---|---|
| Koli | 6 |
| Kutup | 3P+E 2P+E |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..