.png)
Tükendi
Gelince Haber VerCATA CT-4492 Amber Rengi Şerit Led 12V Dış Mekan 10W 750 Lümen IP44 5 Metre, dekoratif aydınlatma, vitrin uygulamaları ve lineer ışık ihtiyacı olan projeler için tercih edilen bir şerit led modelidir.
Ürün adında yer alan teknik bilgiler; güç 10 W, ışık akısı 750 Lümen, ışık rengi Amber gibi seçim sürecini doğrudan etkileyen detayları net biçimde ortaya koyar.
Dekoratif ışık etkisi, lineer uygulama kolaylığı ve uzun metraj kullanımı sayesinde proje bazlı aydınlatmalarda dikkat çekici sonuç verir.
| Ürün Kodu | CT-4492 |
|---|---|
| Marka | Cata |
| Ürün Grubu | Şerit Led |
| Güç | 10 W |
| Işık Akısı | 750 Lümen |
| Koruma Sınıfı | IP44 |
| Gerilim | 12 V |
| Uzunluk | 5 Metre |
| Kullanım Alanı | Dış Mekan |
| Işık Rengi | Amber |
| Çalışma Gerilimi | 220-240V AC |
| Garanti | 2 Yıl |
| Marka | Cata |
|---|---|
| Ürün Kodu | CT-4492 |
| Model | CT-4492 |
| Ürün Adı | CATA CT-4492 Amber Rengi Şerit Led 12V Dış Mekan 10W 750 Lümen IP44 5 Metre |
| Ürün Kategorisi | Şerit Led |
| Satış Birimi | Adet |
| Kullanım Senaryosu | Dekoratif aydınlatma, vitrin uygulamaları ve lineer ışık ihtiyacı olan projeler için |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..