.png)
Tükendi
Gelince Haber VerCATA CT-4534 RGB Şerit Led 12V Dış Mekan 5 Metre, dekoratif aydınlatma, vitrin uygulamaları ve lineer ışık ihtiyacı olan projeler için öne çıkan, kullanım odaklı bir şerit led alternatifidir.
Ürün adında yer alan teknik bilgiler; güç 10, ışık akısı 750 lm, koruma sınıfı IP20 (iç mekân) gibi seçim sürecini doğrudan etkileyen detayları net biçimde ortaya koyar.
Dekoratif ışık etkisi, lineer uygulama kolaylığı ve uzun metraj kullanımı sayesinde proje bazlı aydınlatmalarda dikkat çekici sonuç verir.
| Ürün Kodu | CT-4534 |
|---|---|
| Marka | Cata |
| Ürün Grubu | Şerit Led |
| Gerilim | 12 V |
| Uzunluk | 5 Metre |
| Aydınlatma Modu | RGB |
| Kullanım Alanı | Dış Mekan |
| Güç | 10 |
| Işık Akısı | 750 lm |
| Çalışma Gerilimi | 220-240V AC |
| Koruma Sınıfı | IP20 (iç mekân) |
| Garanti | 2 Yıl |
| Marka | Cata |
|---|---|
| Ürün Kodu | CT-4534 |
| Model | CT-4534 |
| Ürün Adı | CATA CT-4534 RGB Şerit Led 12V Dış Mekan 5 Metre |
| Ürün Kategorisi | Şerit Led |
| Satış Birimi | Adet |
| Kullanım Senaryosu | Dekoratif aydınlatma, vitrin uygulamaları ve lineer ışık ihtiyacı olan projeler için |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..