.png)
Tükendi
Gelince Haber VerCATA CT-4648 100W 6400K Kumandalı Solar Projektör 1600 Lümen IP65, cephe, bahçe, otopark ve geniş alan aydınlatmaları için öne çıkan, kullanım odaklı bir projektör alternatifidir.
Ürün adında yer alan teknik bilgiler; güç 100 W, ışık akısı 1600 Lümen, renk sıcaklığı 6400K gibi seçim sürecini doğrudan etkileyen detayları net biçimde ortaya koyar.
Geniş alan aydınlatmasında görünürlük, yönlendirme ve dış ortam kullanım beklentilerini aynı yapıda buluşturur.
| Ürün Kodu | CT-4648 |
|---|---|
| Marka | Cata |
| Ürün Grubu | Projektör |
| Güç | 100 W |
| Işık Akısı | 1600 Lümen |
| Renk Sıcaklığı | 6400K |
| Koruma Sınıfı | IP65 |
| Kontrol Tipi | Kumandalı |
| Enerji Kaynağı | Solar |
| Çalışma Gerilimi | 220-240V AC |
| Garanti | 2 Yıl |
| Marka | Cata |
|---|---|
| Ürün Kodu | CT-4648 |
| Model | CT-4648 |
| Ürün Adı | CATA CT-4648 100W 6400K Kumandalı Solar Projektör 1600 Lümen IP65 |
| Ürün Kategorisi | Projektör |
| Satış Birimi | Adet |
| Kullanım Senaryosu | Cephe, bahçe, otopark ve geniş alan aydınlatmaları için |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..