.png)
Tükendi
Gelince Haber VerCata CT-5183 1.5W 6400K Kare Radar Sensörlü Koridor Aydınlatma Spot, niş, tavan ve dekoratif aydınlatma projeleri için geliştirilen ve ürün seçimini kolaylaştıran bir spot aydınlatma çözümüdür.
Ürün adında yer alan teknik bilgiler; güç 1,5 W, renk sıcaklığı 6400K, algılama özelliği Sensörlü gibi seçim sürecini doğrudan etkileyen detayları net biçimde ortaya koyar.
Odak aydınlatma gereken alanlarda ışığın kontrollü şekilde yönlendirilmesine yardımcı olur.
| Ürün Kodu | CT-5183B |
|---|---|
| Marka | Cata |
| Ürün Grubu | Spot Aydınlatma |
| Güç | 1,5 W |
| Renk Sıcaklığı | 6400K |
| Algılama Özelliği | Sensörlü |
| Marka | Cata |
|---|---|
| Ürün Kodu | CT-5183B |
| Model | CT-5183B |
| Ürün Adı | Cata CT-5183 1.5W 6400K Kare Radar Sensörlü Koridor Aydınlatma Spot |
| Ürün Kategorisi | Spot Aydınlatma |
| Satış Birimi | Adet |
| Kullanım Senaryosu | Niş, tavan ve dekoratif aydınlatma projeleri için |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..