.png)
Tükendi
Gelince Haber VerCata CT-5238G 30W 3200K Yuvarlak Sıva Üstü Led Panel Siyah Kasa, ofis, mağaza, koridor ve ticari iç mekan aydınlatmaları için tercih edilen bir panel aydınlatma modelidir.
Ürün adında yer alan teknik bilgiler; güç 30 W, renk sıcaklığı 3200K gibi seçim sürecini doğrudan etkileyen detayları net biçimde ortaya koyar.
Homojen ışık dağılımı ve temiz görünüm beklentisi olan iç mekan uygulamalarında verimli sonuç üretir.
| Ürün Kodu | CT-5238G |
|---|---|
| Marka | Cata |
| Ürün Grubu | Panel Aydınlatma |
| Güç | 30 W |
| Renk Sıcaklığı | 3200K |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | Cata |
|---|---|
| Ürün Kodu | CT-5238G |
| Model | CT-5238G |
| Ürün Adı | Cata CT-5238G 30W 3200K Yuvarlak Sıva Üstü Led Panel Siyah Kasa |
| Ürün Kategorisi | Panel Aydınlatma |
| Satış Birimi | Adet |
| Kullanım Senaryosu | Ofis, mağaza, koridor ve ticari iç mekan aydınlatmaları için |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..