.png)
Tükendi
Gelince Haber VerCATA CT-5260 8W 3 Renk Başak Beyaz Kasa Led Spot 570 Lümen, uyumlu spot uygulamalarında montaj bütünlüğünü tamamlamak için tercih edilen bir spot kasası modelidir.
Ürün adında yer alan teknik bilgiler; güç 8 W, ışık akısı 570 Lümen, koruma sınıfı IP20 (iç mekân) gibi seçim sürecini doğrudan etkileyen detayları net biçimde ortaya koyar.
Uyumlu spot sistemlerinin daha düzenli ve güvenli montajlanmasına katkı sağlayan tamamlayıcı bir gövde çözümüdür.
| Ürün Kodu | CT-5260 |
|---|---|
| Marka | Cata |
| Ürün Grubu | Spot Kasası |
| Güç | 8 W |
| Işık Akısı | 570 Lümen |
| Aydınlatma Modu | 3 Renk |
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Çalışma Gerilimi | 220-240V AC |
| Koruma Sınıfı | IP20 (iç mekân) |
| Garanti | 2 Yıl |
| Marka | Cata |
|---|---|
| Ürün Kodu | CT-5260 |
| Model | CT-5260 |
| Ürün Adı | CATA CT-5260 8W 3 Renk Başak Beyaz Kasa Led Spot 570 Lümen |
| Ürün Kategorisi | Spot Kasası |
| Satış Birimi | Adet |
| Kullanım Senaryosu | Uyumlu spot uygulamalarında montaj bütünlüğünü tamamlamak için |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..