.png)
Tükendi
Gelince Haber VerCata CT-5268 1,5W 6400K Siyah Kasa Power LED Ufo Spot, uyumlu spot uygulamalarında montaj bütünlüğünü tamamlamak için öne çıkan, kullanım odaklı bir spot kasası alternatifidir.
Ürün adında yer alan teknik bilgiler; güç 1,5 W, renk sıcaklığı 6400K gibi seçim sürecini doğrudan etkileyen detayları net biçimde ortaya koyar.
Uyumlu spot sistemlerinin daha düzenli ve güvenli montajlanmasına katkı sağlayan tamamlayıcı bir gövde çözümüdür.
| Ürün Kodu | CT-5268SB |
|---|---|
| Marka | Cata |
| Ürün Grubu | Spot Kasası |
| Güç | 1,5 W |
| Renk Sıcaklığı | 6400K |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | Cata |
|---|---|
| Ürün Kodu | CT-5268SB |
| Model | CT-5268SB |
| Ürün Adı | Cata CT-5268 1,5W 6400K Siyah Kasa Power LED Ufo Spot |
| Ürün Kategorisi | Spot Kasası |
| Satış Birimi | Adet |
| Kullanım Senaryosu | Uyumlu spot uygulamalarında montaj bütünlüğünü tamamlamak için |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..