.png)
Tükendi
Gelince Haber VerCata CT-5268 1,5W Amber Power Led Ufo Spot Hareketli, niş, tavan ve dekoratif aydınlatma projeleri için geliştirilen ve ürün seçimini kolaylaştıran bir spot aydınlatma çözümüdür.
Ürün adında yer alan teknik bilgiler; güç 1,5 W, ışık rengi Amber gibi seçim sürecini doğrudan etkileyen detayları net biçimde ortaya koyar.
Odak aydınlatma gereken alanlarda ışığın kontrollü şekilde yönlendirilmesine yardımcı olur.
| Ürün Kodu | CT-5268A |
|---|---|
| Marka | Cata |
| Ürün Grubu | Spot Aydınlatma |
| Güç | 1,5 W |
| Işık Rengi | Amber |
| Marka | Cata |
|---|---|
| Ürün Kodu | CT-5268A |
| Model | CT-5268A |
| Ürün Adı | Cata CT-5268 1,5W Amber Power Led Ufo Spot Hareketli |
| Ürün Kategorisi | Spot Aydınlatma |
| Satış Birimi | Adet |
| Kullanım Senaryosu | Niş, tavan ve dekoratif aydınlatma projeleri için |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..