.png)
Tükendi
Gelince Haber VerCata CT-5270 1,5W 3200K Yıldız Spot Power Ledli Siyah Kasa, uyumlu spot uygulamalarında montaj bütünlüğünü tamamlamak için geliştirilen ve ürün seçimini kolaylaştıran bir spot kasası çözümüdür.
Ürün adında yer alan teknik bilgiler; güç 1,5 W, renk sıcaklığı 3200K gibi seçim sürecini doğrudan etkileyen detayları net biçimde ortaya koyar.
Uyumlu spot sistemlerinin daha düzenli ve güvenli montajlanmasına katkı sağlayan tamamlayıcı bir gövde çözümüdür.
| Ürün Kodu | CT-5270SYHG |
|---|---|
| Marka | Cata |
| Ürün Grubu | Spot Kasası |
| Güç | 1,5 W |
| Renk Sıcaklığı | 3200K |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | Cata |
|---|---|
| Ürün Kodu | CT-5270SYHG |
| Model | CT-5270SYHG |
| Ürün Adı | Cata CT-5270 1,5W 3200K Yıldız Spot Power Ledli Siyah Kasa |
| Ürün Kategorisi | Spot Kasası |
| Satış Birimi | Adet |
| Kullanım Senaryosu | Uyumlu spot uygulamalarında montaj bütünlüğünü tamamlamak için |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..