.png)
Tükendi
Gelince Haber VerCATA CT-7079 9W 3200K Lara Dekoratif Aplik 830 Lümen IP44, duvar aydınlatması gereken yaşam ve geçiş alanları için geliştirilen ve ürün seçimini kolaylaştıran bir aplik çözümüdür.
Ürün adında yer alan teknik bilgiler; güç 9 W, ışık akısı 830 Lümen, renk sıcaklığı 3200K gibi seçim sürecini doğrudan etkileyen detayları net biçimde ortaya koyar.
Duvar üzerinde kontrollü ışık etkisi sağlayarak hem dekoratif hem de tamamlayıcı aydınlatma ihtiyacına cevap verir.
| Ürün Kodu | CT-7079 |
|---|---|
| Marka | Cata |
| Ürün Grubu | Aplik |
| Güç | 9 W |
| Işık Akısı | 830 Lümen |
| Renk Sıcaklığı | 3200K |
| Koruma Sınıfı | IP44 |
| Çalışma Gerilimi | 220-240V AC |
| Garanti | 2 Yıl |
| Marka | Cata |
|---|---|
| Ürün Kodu | CT-7079 |
| Model | CT-7079 |
| Ürün Adı | CATA CT-7079 9W 3200K Lara Dekoratif Aplik 830 Lümen IP44 |
| Ürün Kategorisi | Aplik |
| Satış Birimi | Adet |
| Kullanım Senaryosu | Duvar aydınlatması gereken yaşam ve geçiş alanları için |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..