.png)
Tükendi
Gelince Haber VerCATA CT-9171 2x5W Acil Aydinlatma Armatürü 220V IP20, genel aydınlatma ihtiyacını profesyonel şekilde karşılamak için öne çıkan, kullanım odaklı bir armatür alternatifidir.
Ürün adında yer alan teknik bilgiler; güç 5 W, koruma sınıfı IP20, gerilim 220 V gibi seçim sürecini doğrudan etkileyen detayları net biçimde ortaya koyar.
Kurumsal ve bireysel projelerde aydınlatma sürekliliği ile düzenli görünüm beklentisini bir araya getirir.
| Ürün Kodu | CT-9171 |
|---|---|
| Marka | Cata |
| Ürün Grubu | Armatür |
| Güç | 5 W |
| Koruma Sınıfı | IP20 |
| Gerilim | 220 V |
| Marka | Cata |
|---|---|
| Ürün Kodu | CT-9171 |
| Model | CT-9171 |
| Ürün Adı | CATA CT-9171 2x5W Acil Aydinlatma Armatürü 220V IP20 |
| Ürün Kategorisi | Armatür |
| Satış Birimi | Adet |
| Kullanım Senaryosu | Genel aydınlatma ihtiyacını profesyonel şekilde karşılamak için |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..