.png)
Tükendi
Gelince Haber VerCATA CT-9172 2x10W Acil Aydinlatma Armatürü IP20, genel aydınlatma ihtiyacını profesyonel şekilde karşılamak için geliştirilen ve ürün seçimini kolaylaştıran bir armatür çözümüdür.
Ürün adında yer alan teknik bilgiler; güç 10 W, koruma sınıfı IP20 gibi seçim sürecini doğrudan etkileyen detayları net biçimde ortaya koyar.
Kurumsal ve bireysel projelerde aydınlatma sürekliliği ile düzenli görünüm beklentisini bir araya getirir.
| Ürün Kodu | CT-9172 |
|---|---|
| Marka | Cata |
| Ürün Grubu | Armatür |
| Güç | 10 W |
| Koruma Sınıfı | IP20 |
| Çalışma Gerilimi | 220-240V AC |
| Garanti | 2 Yıl |
| Marka | Cata |
|---|---|
| Ürün Kodu | CT-9172 |
| Model | CT-9172 |
| Ürün Adı | CATA CT-9172 2x10W Acil Aydinlatma Armatürü IP20 |
| Ürün Kategorisi | Armatür |
| Satış Birimi | Adet |
| Kullanım Senaryosu | Genel aydınlatma ihtiyacını profesyonel şekilde karşılamak için |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..