.png)
Tükendi
Gelince Haber VerCATA CT-9960 6400K Tuna Işıldak 4-6 Saat Çalışma Süresi IP20, günlük ve profesyonel kullanım alanlarında aydınlatma ihtiyacını tamamlamak için geliştirilen ve ürün seçimini kolaylaştıran bir aydınlatma ürünü çözümüdür.
Ürün adında yer alan teknik bilgiler; güç 6, ışık akısı 180 lm, renk sıcaklığı 6400K gibi seçim sürecini doğrudan etkileyen detayları net biçimde ortaya koyar.
Doğru projede kullanıldığında ürün seçimini kolaylaştıran net ve uygulanabilir bir çözüm karakteri taşır.
| Ürün Kodu | CT-9960 |
|---|---|
| Marka | Cata |
| Ürün Grubu | Aydınlatma Ürünü |
| Renk Sıcaklığı | 6400K |
| Koruma Sınıfı | IP20 |
| Güç | 6 |
| Işık Akısı | 180 lm |
| Çalışma Gerilimi | 220-240V AC |
| Garanti | 2 Yıl |
| Marka | Cata |
|---|---|
| Ürün Kodu | CT-9960 |
| Model | CT-9960 |
| Ürün Adı | CATA CT-9960 6400K Tuna Işıldak 4-6 Saat Çalışma Süresi IP20 |
| Ürün Kategorisi | Aydınlatma Ürünü |
| Satış Birimi | Adet |
| Kullanım Senaryosu | Günlük ve profesyonel kullanım alanlarında aydınlatma ihtiyacını tamamlamak için |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..