.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Harmony Kontrol Röleleri |
|---|---|
| Röle Tipi | Çok fonksiyonlu gerilim kontrol rölesi |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Gerilim kontrol rölesi |
| Röle Adı | RM35UA |
| Röle Tarafından Izlenen Parametreler | Aşırı gerilim veya düşük gerilim algılama |
| Gecikme Süresi | Ayarlanabilir 0.3...30 s, 0 + 10 % Tt- time delay upon fault |
| Va Cinsinden Anahtarlama Kapasitesi | 1250 VA |
| Ölçüm Aralığı | 15...600 V AC/DC |
| Kontak Tipi Ve Düzenleme | 2 K/A |
| Sıfırlama Süresi | 1500 ms zaman gecikmesi |
|---|---|
| Maksimum Anahtarlama Gerilimi | 250 V AC/DC |
| Minimum Anahtarlama Akımı | 10 mA -de 5 V DC |
| Maksimum Anahtarlama Akımı | 5 A AC/DC |
| Çalışma Gerilim Toleransı | - 15 % + 10 % Un |
| Besleme Gerilimi Limitleri | 20,4…264 V AC/DC |
| Va Cinsinden Güç Tüketimi | 0…3,5 VA AC |
| W Cinsinden Güç Tüketimi | 0,6 W DC |
| Kontrol Devresi Frekansı | 40...70 Hz +/- 10 % |
| Mikro Kırılmalara Bağışıklık | 10 ms |
| Terminaller Arasında Direnç | 150 mOhm -de E1-M terminalleri 300 mOhm -de E2-M terminalleri 600 mOhm -de E3-M terminalleri |
| Çıkış Kontakları | 2 K/A |
| Nominal Çıkış Akımı | 5 A |
| Histeresiz | 5…50 % 'ineşik ayarı |
| Ölçüm Doğruluğu | Tam ölçek değerinin +/- %10'u |
| Polarite | DC güç kaynağı üzerinde sabit polarite |
| Güç Açıldığında Gecikme | 600 ms |
| Maksimum Motor Kablosu Uzunluğu | 30 ms doğru rms değeri olarak ölçüm döngüsü |
| Tekrarlama Doğruluğu | +/- % 0,5 için giriş ve ölçüm devresi +/- 2 % için zaman gecikmesi |
| Ölçüm Hatası | +/- % 0,05/°C sıcaklık değişimi ile Tüm serinin < % 1 üzerinde gerilim değişimi ile |
| Hassasiyet Skalası | 15...150 V E1-M terminalleri 30...300 V E2-M terminalleri 60...600 V E3-M terminalleri |
| Eşik Ayarı | 10...100 % |
| Kalite Etiketleri | CE |
| Yalıtım Direnci | > 500 MOhm -de 500 V DC besleme ve röle çıkışı arasında 'e uygunIEC 60255-5 > 500 MOhm -de 500 V DC ölçüm ve röle çıkışı arasında 'e uygunIEC 60664-1 > 1 MOhm -de 500 V DC besleme ve ölçüm arasında 'e uygunIEC 60255-5 > 500 MOhm -de 500 V DC besleme ve röle çıkışı arasında 'e uygunIEC 60664-1 > 500 MOhm -de 500 V DC ölçüm ve röle çıkışı arasında 'e uygunIEC 60255-5 > 1 MOhm -de 500 V DC besleme ve ölçüm arasında 'e uygunIEC 60664-1 |
| Çalışma Konumu | Herhangi bir konum olmadan |
| Yerel Sinyalleme | LED (yeşil) for güç AÇIK LED (sarı) for röle AÇIK |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III conforming to IEC 60664-1 |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 250 V 'e uygunIEC 60664-1 600 V 'e uygunIEC 60664-1 |
| Bağlantılar - Terminaller | Vidalı terminaller, 1 x 0,5...1 x 4 mm² (AWG 20...AWG 11) katı kablo uçsuz Vidalı terminaller, 2 x 0,5...2 x 2,5 mm² (AWG 20...AWG 14) katı kablo uçsuz Vidalı terminaller, 1 x 0,2...2 x 2,5 mm² (AWG 24...AWG 12) esnek Kablo uçlu Vidalı terminaller, 2 x 0,2...2 x 1,5 mm² (AWG 24...AWG 16) esnek Kablo uçlu |
| Sıkma Torku | 0,6…1 N.m 'e uygunIEC 60947-1 |
| Muhafaza Malzemesi | Polikarbonat |
| Montaj Desteği | 35 mm simetrik DIN rayı 'e uygunIEC 60715 |
| Elektrik Dayanıklılığı | 100000 cycles |
| Mekanik Dayanıklılık | 30000000 cycles |
| Çalışma Hızı | <= 360 çalışma/saat tam yük |
| Kullanım Kategorisi | AC-12 'e uygunIEC 60947-5-1 AC-13 'e uygunIEC 60947-5-1 AC-14 'e uygunIEC 60947-5-1 AC-15 'e uygunIEC 60947-5-1 DC-12 'e uygunIEC 60947-5-1 DC-13 'e uygunIEC 60947-5-1 DC-14 'e uygunIEC 60947-5-1 |
| [un] Rated Nominal Voltage | 24...240 V AC/DC 50/60 Hz non self-powered |
| Güvenlik Güvenilirlik Verisi | B10d = 290000 MTTFd = 308,2 yıl |
| Kontrol Tipi | Test butonsuz |
| Genişlik | 35 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,08 kg |
| Elektromanyetik Uyumluluk | Endüstriyel ortamlar için emisyon standardı conforming to IEC 61000-6-4 Konut, ticari ve hafif endüstriyel ortamlar için emisyon standardı conforming to IEC 61000-6-3 Endüstriyel ortamlara bağışıklık conforming to NF EN/IEC 61000-6-2 |
|---|---|
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | -20…50 °C |
| Titreşim Direnci | 0,35 mm (f= 5…57,6 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 1 gn (f= 57,6…150 Hz) conforming to IEC 60255-21-1 |
| Darbe Dayanımı | 5 gn 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| Standartlar | IEC 60255-6 |
| Ürün Sertifikaları | GOST UL GL C-Tick CSA |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…70 °C |
| Bağıl Nem | 95 % -de 55 °C 'e uygunIEC 60068-2-30 |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 'e uygunIEC 60529 (terminaller) IP30 'e uygunIEC 60529 (muhafaza) |
| Kirletme Derecesi | 3 'e uygunIEC 60664-1 |
| Direktifler | 73/23/EEC - alçak gerilim yönergesi 89/336/EEC - elektromanyetik uyumluluk |
| Dielektrik Test Gerilimi | 2 kV AC 50 Hz, 1 dk 'e uygunIEC 60255-5 2 kV AC 50 Hz, 1 dk 'e uygunIEC 60664-1 |
| Yayılmayan Şok Dalgası | 4 kV 'e uygunIEC 60255-5 4 kV 'e uygunIEC 60664-1 4 kV 'e uygunIEC 61000-4-5 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 4,5 cm x 7,8 cm x 9,6 cm, 136,0 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 48 Adet, 30,0 cm x 30,0 cm x 40,0 cm, 7,271 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..