.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Altivar |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Enkoder arayüz modülü |
| Seri Uyumluluğu | Altivar Process ATV900 Altivar Process Modular Altivar Machine ATV340 |
| Enkoder Tipi | Çözücü |
| Maksimum Besleme Akımı | 0,05 A |
|---|---|
| Koruma Türü | Aşırı yük koruması Kısa devre koruması |
| Aygıtlar Arasında Maksimum Kablo Mesafesi | 100 m |
| Maksimum Çalışma Frekansı | 12 kHz |
| Giriş Sinyali | Sin+, Sin-, Cos+, Cos-, Temp+, Temp- |
| Çıkış Sinyali | Ref+, Ref- |
| Oran | 3/10, 1/2, 3/4, 1 |
| Konnektörün Tipi | 1 dişi SUB-D 9 |
| Ürün Ağırlığı | 0,15 kg |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 6,0 cm x 13,0 cm x 19,0 cm, 157,0 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 16 Adet, 30,0 cm x 30,0 cm x 40,0 cm, 3,21 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..