.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Altivar |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Enkoder arayüz modülü |
| Seri Uyumluluğu | Altivar Process ATV900 Altivar Process Modular Altivar Machine ATV340 |
| Enkoder Tipi | High threshold logic (HTL) |
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 12 V DC 15 V DC 24 V DC |
| Maksimum Besleme Akımı | 0,2 A -de 12 V DC 0,175 A -de 15 V DC 0,1 A -de 24 V DC |
|---|---|
| Koruma Türü | Kısa devre koruması Aşırı yük koruması |
| Aygıtlar Arasında Maksimum Kablo Mesafesi | 500 m |
| Maksimum Çalışma Frekansı | 300 kHz |
| Giriş Sinyali | Push-pull differential: A/AB/B Push-pull single ended: AB Push-pull single ended: A Open collector differential: A/AB/B Open collector PNP: AB Open collector NPN: AB Open collector PNP: A Open collector NPN: A |
| Konnektörün Tipi | 1 removable spring connector |
| Ürün Ağırlığı | 0,15 kg |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 6,7 cm x 12,8 cm x 19,0 cm, 144,0 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 16 Adet, 30,0 cm x 30,0 cm x 40,0 cm, 3,052 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..