.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Harmony XB5 |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Kumanda kontrolörü |
| Ürün Grubu | XD5 |
| Şev Malzemesi | Plastik |
| Sabitleme Bileziği Malzemesi | Plastik |
| Montaj Çapı | 22 mm |
| Bölünemez Miktar Başına Satış | 1 |
| Sinyalleme Birimi Başlığı Biçimi | Yuvarlak |
| Operatörün Tipi | 0 konumuna yaylı kurma |
| Operatör Profili | 54 mm uzunluğunda işletim mili |
| Operatör Konum Bilgisi | 5 konum |
| Operatör Yönü Bilgisi | 4 yön |
| Bağlantılar - Terminaller | Vida kelepçesi terminalleri, = 1 x 0,22 mm² kablo uçsuz 'e uygunIEC 60947-1 |
| Yükseklik | 47 mm |
|---|---|
| Genişlik | 30 mm |
| Derinlik | 132 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,077 kg |
| Yüksek Basınçlı Rondelaya Direnç | 7000000 Pa -de 55 °C, mesafe: 0,1 m |
| Yön Başına Çentik | 1 |
| Kontak Tipi Ve Düzenleme | 1 NA |
| Kontak İşlemi | Yavaş kesen |
| Kontak Kullanımı | Standart |
| Pozitif Açıklık | Olmadan |
| Mekanik Dayanıklılık | 1000000 cycles |
| Cihaz Sunumu | Açılı |
| Sıkma Torku | 0,8…1,2 N.m 'e uygunIEC 60947-1 |
| Vida Başının Şekli | Çapraz ile uyumludur Philips no 1 tornavida Çapraz ile uyumludur pozidriv No 1 tornavida Slotlu ile uyumludur düz Ø 4 mm tornavida Slotlu ile uyumludur düz Ø 5,5 mm tornavida |
| Kontak Malzemesi | Gümüş alaşım (Ag/Ni) |
| Kisa Devre Korumasi | 10 A kartuş sigortası tip gG 'e uygunIEC 60947-5-1 |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 10 A 'e uygunIEC 60947-5-1 |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 600 V (kirlilik derecesi 3) 'e uygunIEC 60947-1 |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 6 kV 'e uygunIEC 60947-1 |
| [ie] Nominal Çalışma Akımı | 0,1 A -de 250 V, DC-13, R300 'e uygunIEC 60947-5-1 0,22 A -de 125 V, DC-13, R300 'e uygunIEC 60947-5-1 |
| Elektrik Dayanıklılığı | 1000000 cycles, AC-15, 2 A -de 230 V, çalisma hizi <3600 cyc/h, yük faktörü: 0,5 'e uygunIEC 60947-5-1 ek C 1000000 cycles, AC-15, 3 A -de 120 V, çalisma hizi <3600 cyc/h, yük faktörü: 0,5 'e uygunIEC 60947-5-1 ek C 1000000 cycles, AC-15, 4 A -de 24 V, çalisma hizi <3600 cyc/h, yük faktörü: 0,5 'e uygunIEC 60947-5-1 ek C 1000000 cycles, DC-13, 0,2 A -de 110 V, çalisma hizi <3600 cyc/h, yük faktörü: 0,5 'e uygunIEC 60947-5-1 ek C 1000000 cycles, DC-13, 0,5 A -de 24 V, çalisma hizi <3600 cyc/h, yük faktörü: 0,5 'e uygunIEC 60947-5-1 ek C |
| Elektrik Güvenilirliği Iec 60947-5-4 | Λ < 10exp(-6) -de 5 V ve 1 mA temiz ortamda 'e uygunIEC 60947-5-4 Λ < 10exp(-8) -de 17 V ve 5 mA temiz ortamda 'e uygunIEC 60947-5-4 |
| Koruyucu Bakım | TH |
|---|---|
| Depolama Ortam Koşulları | -40…70 °C |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…70 °C |
| Elektrik Çarpmasına Karşı Koruma Sınıfı | Sınıf II conforming to IEC 60536 |
| Ip Koruma Derecesi | IP66 'e uygunIEC 60529 |
| Enclosure Type | UL type 4X/13 |
| Ik Koruma Derecesi | IK03 conforming to IEC 50102 |
| Standartlar | UL 508 IEC 60947-1 IEC 60947-5-4 CSA C22.2 No 14 JIS C8201-5-1 IEC 60947-5-1 JIS C8201-1 |
| Ürün Sertifikaları | CSA LROS (Lloyds register of shipping) BV UL listeli DNV |
| Titreşim Direnci | 5 gn (f= 2…500 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |
| Darbe Dayanımı | 30 gn (süre = 18 ms) için yarım sinüs dalgası hızlandırma 'e uygunIEC 60068-2-27 50 gn (süre = 11 ms) için yarım sinüs dalgası hızlandırma 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 4,500 cm x 5,500 cm x 12,500 cm, 81,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 80 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 6,903 kg |
| Package 3 | P06, 640 Adet, 75,000 cm x 80,000 cm x 60,000 cm, 63,224 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..