.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas A14B5K11 30*22mm Siyah Gövde 2NO Işıklı Terminalli Köprülü (0-I) Baskılı Kırmızı A14 Serisi Anahtar, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir anahtar çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; renk olarak Kırmızı, kontak yapısı olarak 2NO, ışık/duy tipi olarak Işıklı, koruma sınıfı olarak IP20, ayrıca seri bilgisi olarak A14 Serisi bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Ürün | Anahtar |
|---|---|
| Seri | A14 Serisi |
| Bağlantı /anma Ölçüsü | 30*22mm |
| Gövde Rengi | Siyah Gövde |
| Kontak | 2NO |
| Işık | Işıklı |
| Bağlantı Tipi | Terminalli |
| Özellik | Köprülü |
| Baskı | (0-I) Baskılı |
| Renk | Kırmızı |
| Kontak Akımı (ie) | 16 A (250V AC) |
| Kullanım Kategorisi | AC15 |
| Mekanik Ömür (Min Adet) | 50000 |
| Elektriksel Ömür (Min Adet) | 50000 |
| Çalışma Sıklığı (Açma Kapama/Saat) | Mek.900 Elk.900 |
| Yalıtım Gerilimi (Ui) | 300 V |
| Darbe Dayanım Gerilimi (Uimp) | 2.5 kV |
| Dielektrik Mukavemeti (Gövde-Kontak) | 2.500V AC |
| Dielektrik Mukavemeti (Kontak-Kontak) | 1.500V AC |
| İzolasyon Direnci | 10 MΩ min. (500V DC) |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 / +80 °C |
| Kirlenme Derecesi | 3 |
| Koruma Sınıfı | IP20 |
| Kontak Malzemesi | AgNi |
| Kablo Bağlantı Kesiti | Terminal 6,3*0,8 mm |
| Kısa Devre Kesme Kapasitesi (Ics) | 1 kA |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | A14B5K11 |
| Ürün Adı | Emas A14B5K11 30*22mm Siyah Gövde 2NO Işıklı Terminalli Köprülü (0-I) Baskılı Kırmızı A14 Serisi Anahtar |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..