.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas MA111 1NO Vidalı (On-Off) Baskılı MA Serisi Mandallı Anahtar, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir mandallı anahtar çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; kontak yapısı olarak 1NO, koruma sınıfı olarak IP20, seri bilgisi olarak MA Serisi bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Ürün | Mandallı Anahtar |
|---|---|
| Seri | MA Serisi |
| Kontak | 1NO |
| Bağlantı Tipi | Vidalı |
| Baskı | (On-Off) Baskılı |
| Kontak Akımı (ie) | 16 A (250V AC) |
| Kullanım Kategorisi | AC15 |
| Mekanik Ömür (Min Adet) | 100000 |
| Elektriksel Ömür (Min Adet) | 10000 |
| Çalışma Sıklığı (Açma Kapama/Saat) | Mek.900 Elk.900 |
| Yalıtım Gerilimi (Ui) | 300V |
| Darbe Dayanım Gerilimi (Uimp) | 2.5 kV |
| Dielektrik Mukavemeti (Gövde-Kontak) | 2.500V AC |
| Dielektrik Mukavemeti (Kontak-Kontak) | 1.500V AC |
| İzolasyon Direnci | 10 MΩ min. (500V DC) |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 / +80 °C |
| Kirlenme Derecesi | 3 |
| Koruma Sınıfı | IP20 |
| Kontak Malzemesi | AgNi |
| Kablo Bağlantı Kesiti | 1-2.5 mm² |
| Sıkma Kuvveti | 1,5 Nm |
| Kısa Devre Kesme Kapasitesi (Ics) | 1 kA |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | MA111 |
| Ürün Adı | Emas MA111 1NO Vidalı (On-Off) Baskılı MA Serisi Mandallı Anahtar |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..