.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas BET90A (EMERGENCY STOP) Baskılı Etiket, Alüminyum, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir etiket, alüminyum çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı seri bilgisi olarak Aksesuar bilgisiyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Baskı | (EMERGENCY STOP) Baskılı |
|---|---|
| Ürün | Etiket, Alüminyum |
| Seri | Aksesuar |
| Ölçü | 90 mm |
| İlgili Ürün | B - CP - CM - MB |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | BET90A |
| Ürün Adı | Emas BET90A (EMERGENCY STOP) Baskılı Etiket, Alüminyum |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..