.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas BS1011 Ani Hareketli 1NC BS Serisi Buton Switch, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir buton switch çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; kontak yapısı olarak 1NC, koruma sınıfı olarak IP40, seri bilgisi olarak BS Serisi bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Ürün | Buton Switch |
|---|---|
| Seri | BS Serisi |
| Hareket | Ani Hareketli |
| Kontak | 1NC |
| Kontak Akımı (ie) | 6 A (250V AC) |
| Kullanım Kategorisi | AC15 |
| Mekanik Ömür (Min Adet) | 1000000 |
| Elektriksel Ömür (Min Adet) | 100000 |
| Çalışma Sıklığı (Açma Kapama/Saat) | Mek. 3000 Elk. 900 |
| Yalıtım Gerilimi (Ui) | 690V |
| Darbe Dayanım Gerilimi (Uimp) | 2.5 kV |
| Dielektrik Mukavemeti (Gövde-Kontak) | 1.890V AC |
| Dielektrik Mukavemeti (Kontak-Kontak) | 1.890V AC |
| İzolasyon Direnci | 10 MΩ min. (500V DC) |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 / +80 °C |
| Kirlenme Derecesi | 3 |
| Koruma Sınıfı | IP40 |
| Kontak Malzemesi | AgNi |
| Kablo Bağlantı Kesiti | Terminal 6,3*0,8 mm |
| Kısa Devre Kesme Kapasitesi (Ics) | 1 kA |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | BS1011 |
| Ürün Adı | Emas BS1011 Ani Hareketli 1NC BS Serisi Buton Switch |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..