.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas CPDMK Yaylı 40 mm Mantar Kırmızı Buton Kafası, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir buton kafası çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; renk olarak Kırmızı, seri bilgisi olarak Yedek bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Ürün | Buton Kafası |
|---|---|
| Model | Yaylı |
| Tip | Mantar |
| Renk | Kırmızı |
| Kafa Çapı | 40 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -15 / + 65 °C |
| Seri | Yedek |
| İlgili Ürün | CP |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | CPDMK |
| Ürün Adı | Emas CPDMK Yaylı 40 mm Mantar Kırmızı Buton Kafası |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..