.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Harmony XB6 |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Eksiksiz acil durdurma basmalı düğme |
| Ürün Grubu | XB6 |
| Şev Malzemesi | Plastik |
| Montaj Çapı | 16 mm |
| Bölünemez Miktar Başına Satış | 1 |
| Sinyalleme Birimi Başlığı Biçimi | Yuvarlak |
| Operatörün Tipi | tetikleme hareketi ve mekanik mandallama |
| Sıfırlama | Döndürülerek serbest bırakılan |
| Operatör Profili | Kırmızı mantar Ø 30 mm, işaretsiz |
| Kontak Tipi Ve Düzenleme | 1 NA + 2 NK |
| Kontak İşlemi | Yavaş kesen |
| Bağlantılar - Terminaller | Faston konnektörler 2,8 x 0,5 mm |
| Yükseklik | 30 mm |
|---|---|
| Genişlik | 30 mm |
| Derinlik | 77 mm |
| Terminallerin Açıklaması Iso N°1 | (31-32)NC (13-14)NO (21-22)NC |
| Ürün Ağırlığı | 0,041 kg |
| Çalışma Konumu | Herhangi bir konum |
| Anahtar Kilidinin Tipi | Key 200 |
| Kontak Kullanımı | Standart |
| Pozitif Açıklık | Ile 'e uygunIEC 60947-5-1 ek K |
| Çalışma Hareketi | 1 mm (NK değişimi elektrik durumu) 2 mm (Elektrik durumu değişimi YOK) 3,5 mm (toplam hareket) |
| Çalışma Gücü | 3,5 N Elektrik durumu değişimi YOK 4,5 N NK değişimi elektrik durumu |
| Mekanik Dayanıklılık | 100000 cycles |
| Kontak Malzemesi | Gümüş alaşım (Ag/Ni) |
| Kisa Devre Korumasi | 6 A kartuş sigortası tip gG |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 250 V (kirlilik derecesi 3) 'e uygunIEC 60947-1 |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 4 kV 'e uygunIEC 60947-1 |
| [ie] Nominal Çalışma Akımı | 3 A -de 120 V, AC-15, B300 'e uygunIEC 60947-5-1 1,5 A -de 240 V, AC-15, B300 'e uygunIEC 60947-5-1 0,1 A -de 250 V, DC-13, R300 'e uygunIEC 60947-5-1 0,22 A -de 125 V, DC-13, R300 'e uygunIEC 60947-5-1 |
| Elektrik Dayanıklılığı | 1000000 cycles, AC-15 -de 230 V, çalisma hizi <3600 cyc/h, yük faktörü: 0,5 'e uygunIEC 60947-5-1 ek C 1000000 cycles, DC-13 -de 230 V, çalisma hizi <3600 cyc/h, yük faktörü: 0,5 'e uygunIEC 60947-5-1 ek C |
| Elektrik Güvenilirliği Iec 60947-5-4 | Λ < 10exp(-8) -de 5 V, 1 mA %90 güven düzeyiyle 'e uygunIEC 60947-5-4 |
| Koruyucu Bakım | TC |
|---|---|
| Depolama Ortam Koşulları | -40…70 °C |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…70 °C |
| Elektrik Çarpmasına Karşı Koruma Sınıfı | Sınıf II conforming to IEC 61140 |
| Ip Koruma Derecesi | IP65 'e uygunIEC 60529 |
| Nema Koruma Derecesi | NEMA 13 'e uygunUL 50 NEMA 4 'e uygunUL 50 NEMA 4X 'e uygunUL 50 NEMA 13 'e uygunCSA C22.2 No 94 NEMA 4X 'e uygunCSA C22.2 No 94 NEMA 4 'e uygunCSA C22.2 No 94 |
| Standartlar | UL 508 JIS C 852 CSA C22.2 No 14 IEC 60947-5-1 IEC 60204-1 ISO 13850 IEC 60947-5-5 JIS C8201-5-1 IEC 60947-1 JIS C8201-1 |
| Ürün Sertifikaları | CSA CCC GOST UL |
| Titreşim Direnci | +/- 3 mm (f= 2…500 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 5 gn (f= 2…500 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |
| Darbe Dayanımı | 30 gn (süre = 18 ms) için yarım sinüs dalgası hızlandırma 'e uygunIEC 60068-2-27 50 gn (süre = 11 ms) için yarım sinüs dalgası hızlandırma 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 4,500 cm x 5,500 cm x 6,000 cm, 38,300 g |
|---|---|
| Package 2 | S02, 75 Adet, 15,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 3,118 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..