.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas EB024CP00 24 Kontak Çekirdek Priz 16A 1-24 Çok Kontaklı, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir çok kontaklı çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; kontak yapısı olarak 24 Kontak, seri bilgisi olarak EB Serisi bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Baskı | 1-24 |
|---|---|
| Çalışma Akımı | 16A |
| Ürün | Çok Kontaklı |
| Tip | Çekirdek Priz |
| Kontak | 24 Kontak |
| Kullanım Kategorisi | AC15 |
| Mekanik Ömür (Min Adet) | ≥ 500 |
| Elektriksel Ömür (Min Adet) | ≥ 100 |
| Çalışma Sıklığı (Açma Kapama/Saat) | Mek.240 Elk.120 |
| Yalıtım Gerilimi (Ui) | 690V |
| Darbe Dayanım Gerilimi (Uimp) | 6 kV |
| Dielektrik Mukavemeti (Gövde-Kontak) | 1890V AC |
| Dielektrik Mukavemeti (Kontak-Kontak) | 3000V AC |
| İzolasyon Direnci | 10 MΩ MİN. (500 V DC) |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 / +125 °C |
| Kirlenme Derecesi | 2 |
| Seri | EB Serisi |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | EB024CP00 |
| Ürün Adı | Emas EB024CP00 24 Kontak Çekirdek Priz 16A 1-24 Çok Kontaklı |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..