.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas EBM10FU30 Metal 10 Kontak Uzatma Tipi Fiş 16A Üstten Girişli Çok Kontaklı, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir çok kontaklı çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; kontak yapısı olarak 10 Kontak, koruma sınıfı olarak IP65, seri bilgisi olarak EBM Serisi bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Çalışma Akımı | 16A |
|---|---|
| Ürün | Çok Kontaklı |
| Tip | Uzatma Tipi Fiş |
| Kontak | 10 Kontak |
| Kullanım Kategorisi | AC15 |
| Mekanik Ömür (Min Adet) | ≥ 500 |
| Elektriksel Ömür (Min Adet) | ≥ 100 |
| Çalışma Sıklığı (Açma Kapama/Saat) | Mek.240 Elk.120 |
| Yalıtım Gerilimi (Ui) | 690V |
| Darbe Dayanım Gerilimi (Uimp) | 6 kV |
| Dielektrik Mukavemeti (Gövde-Kontak) | 1890V AC |
| Dielektrik Mukavemeti (Kontak-Kontak) | 3000V AC |
| İzolasyon Direnci | 10 MΩ MİN. (500 V DC) |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 / +125 °C |
| Kirlenme Derecesi | 2 |
| Koruma Sınıfı | IP65 |
| Gövde Malzemesi | Metal |
| Seri | EBM Serisi |
| Giriş | Üstten Girişli |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | EBM10FU30 |
| Ürün Adı | Emas EBM10FU30 Metal 10 Kontak Uzatma Tipi Fiş 16A Üstten Girişli Çok Kontaklı |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..