.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas EBM10PM44 Metal 10 Kontak Makine Tipi Priz 16A Alttan Girişli 4 Mandallı Çok Kontaklı, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir çok kontaklı çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; kontak yapısı olarak 10 Kontak, koruma sınıfı olarak IP65, seri bilgisi olarak EBM Serisi bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Çalışma Akımı | 16A |
|---|---|
| Ürün | Çok Kontaklı |
| Tip | Makine Tipi Priz |
| Kontak | 10 Kontak |
| Kullanım Kategorisi | AC15 |
| Mekanik Ömür (Min Adet) | ≥ 500 |
| Elektriksel Ömür (Min Adet) | ≥ 100 |
| Çalışma Sıklığı (Açma Kapama/Saat) | Mek.240 Elk.120 |
| Yalıtım Gerilimi (Ui) | 690V |
| Darbe Dayanım Gerilimi (Uimp) | 6 kV |
| Dielektrik Mukavemeti (Gövde-Kontak) | 1890V AC |
| Dielektrik Mukavemeti (Kontak-Kontak) | 3000V AC |
| İzolasyon Direnci | 10 MΩ MİN. (500 V DC) |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 / +125 °C |
| Kirlenme Derecesi | 2 |
| Koruma Sınıfı | IP65 |
| Gövde Malzemesi | Metal |
| Seri | EBM Serisi |
| Giriş | Alttan Girişli |
| Kilitleme | 4 Mandallı |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | EBM10PM44 |
| Ürün Adı | Emas EBM10PM44 Metal 10 Kontak Makine Tipi Priz 16A Alttan Girişli 4 Mandallı Çok Kontaklı |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..