.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas EBP04FU30 Plastik 4 Kontak Uzatma Tipi Fiş 10A Üstten Girişli Çok Kontaklı, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir çok kontaklı çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; kontak yapısı olarak 4 Kontak, koruma sınıfı olarak IP65, seri bilgisi olarak EBP Serisi bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Çalışma Akımı | 10A |
|---|---|
| Ürün | Çok Kontaklı |
| Tip | Uzatma Tipi Fiş |
| Kontak | 4 Kontak |
| Kullanım Kategorisi | AC15 |
| Mekanik Ömür (Min Adet) | ≥ 500 |
| Elektriksel Ömür (Min Adet) | ≥ 100 |
| Çalışma Sıklığı (Açma Kapama/Saat) | Mek.240 Elk.120 |
| Yalıtım Gerilimi (Ui) | 690V |
| Darbe Dayanım Gerilimi (Uimp) | 6 kV |
| Dielektrik Mukavemeti (Gövde-Kontak) | 1890V AC |
| Dielektrik Mukavemeti (Kontak-Kontak) | 3000V AC |
| İzolasyon Direnci | 10 MΩ MİN. (500 V DC) |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 / +125 °C |
| Kirlenme Derecesi | 1 |
| Koruma Sınıfı | IP65 |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
| Seri | EBP Serisi |
| Giriş | Üstten Girişli |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | EBP04FU30 |
| Ürün Adı | Emas EBP04FU30 Plastik 4 Kontak Uzatma Tipi Fiş 10A Üstten Girişli Çok Kontaklı |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..