.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas IF3N024MS30-1 Çok Renkli 24V DC 1mt Kablolu Sabit NPN PLC Uyumlu M30 Vidalı LED İkaz 50mm, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir led i̇kaz 50mm çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; renk olarak Çok Renkli, ışık/duy tipi olarak Sabit, çalışma gerilimi olarak 24V DC, koruma sınıfı olarak IP67, ayrıca seri bilgisi olarak IF Serisi bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Çalışma Gerilimi | 24V DC |
|---|---|
| Ürün | LED İkaz 50mm |
| Kontrol | NPN PLC Uyumlu |
| Montaj Şekli | M30 Vidalı |
| Renk | Çok Renkli |
| Işık | Sabit |
| Kablo | 1mt Kablolu |
| Güç Tüketimi | 1.0W |
| Yalıtım Gerilimi (Ui) | 300V |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C /+70 °C |
| Koruma Sınıfı | IP67 |
| Kablo Bağlantı Kesiti | Kablo 0,50 mm2 |
| Seri | IF Serisi |
| Elektriksel Ömür (min Saat) | 10000 |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | IF3N024MS30-1 |
| Ürün Adı | Emas IF3N024MS30-1 Çok Renkli 24V DC 1mt Kablolu Sabit NPN PLC Uyumlu M30 Vidalı LED İkaz 50mm |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..