.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas L5K13MEP123 Plastik Gövde 18 mm Plastik Ayarlanabilir Kollu Makara Ani Hareketli 1NO+1NC Sınır Şalter, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir sınır şalter çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; kontak yapısı olarak 1NO+1NC, koruma sınıfı olarak IP65, seri bilgisi olarak L5 Plastik Gövde bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Ürün | Sınır Şalter |
|---|---|
| Seri | L5 Plastik Gövde |
| Uç Elemanı Ölçüsü | 18 mm |
| Uç Elemanı Malzemesi | Plastik |
| Duyar Blok | Ayarlanabilir Kollu Makara |
| Kontak Hareketi | Ani Hareketli |
| Kontak | 1NO+1NC |
| Kontak Akımı (ie) | 3 A (240V AC) |
| Kullanım Kategorisi | AC15 |
| Mekanik Ömür (Min Adet) | 10000000 |
| Elektriksel Ömür (Min Adet) | 1000000 |
| Çalışma Sıklığı (Açma Kapama/Saat) | Mek. 3000 Elk. 1800 |
| Yalıtım Gerilimi (Ui) | 300V |
| Darbe Dayanım Gerilimi (Uimp) | 2.5 kV |
| Dielektrik Mukavemeti (Gövde-Kontak) | 2.500V AC |
| Dielektrik Mukavemeti (Kontak-Kontak) | 1.500V AC |
| İzolasyon Direnci | 10 MΩ (500 V DC) |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 / + 80 °C |
| Kirlenme Derecesi | 3 |
| Koruma Sınıfı | IP65 |
| Kontak Malzemesi | AgNi |
| Kablo Bağlantı Kesiti | 1-2.5 mm2 |
| Sıkma Kuvveti | 1.5Nm |
| Kısa Devre Kesme Kapasitesi (Ics) | 1 kA |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | L5K13MEP123 |
| Ürün Adı | Emas L5K13MEP123 Plastik Gövde 18 mm Plastik Ayarlanabilir Kollu Makara Ani Hareketli 1NO+1NC Sınır Şalter |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..