.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas KB34RBO Plastik 1NO Yaylı Etanj Beyaz (Ok) İşareti Baskılı 22 mm Buton, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir buton çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; renk olarak Beyaz, ölçü olarak 22 mm, kontak yapısı olarak 1NO, koruma sınıfı olarak IP50, ayrıca seri bilgisi olarak KB Serisi Plastik bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Baskı | (Ok) İşareti Baskılı |
|---|---|
| Ürün | Buton |
| Model | Yaylı |
| Tip | Etanj |
| Kontak | 1NO |
| Renk | Beyaz |
| Çap | 22 mm |
| Kontak Akımı (ie) | 4 A (220V AC) |
| Kullanım Kategorisi | AC 15 |
| Mekanik Ömür (Min Adet) | 500000 |
| Elektriksel Ömür (Min Adet) | 100000 |
| Çalışma Sıklığı (Açma Kapama/Saat) | Mek. 3000 Elk. 1200 |
| Yalıtım Gerilimi (Ui) | 300V |
| Darbe Dayanım Gerilimi (Uimp) | 2.5 kV |
| Dielektrik Mukavemeti (Gövde-Kontak) | 2.500V AC |
| Dielektrik Mukavemeti (Kontak-Kontak) | 1.500V AC |
| İzolasyon Direnci | 10 MΩ min. (500V DC) |
| Çalışma Sıcaklığı | -15 / + 80 °C |
| Kirlenme Derecesi | 3 |
| Koruma Sınıfı | IP50 |
| Kontak Malzemesi | AgNi |
| Kablo Bağlantı Kesiti | 1.5-2.5 mm² |
| Sıkma Kuvveti | 1,5 Nm |
| Kısa Devre Kesme Kapasitesi (Ics) | 1 kA |
| Seri | KB Serisi Plastik |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | KB34RBO |
| Ürün Adı | Emas KB34RBO Plastik 1NO Yaylı Etanj Beyaz (Ok) İşareti Baskılı 22 mm Buton |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..