.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas L2K13PUM211 Metal Gövde 10 mm Metal Pim Ani Hareketli 1NO+1NC Sınır Şalter, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir sınır şalter çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; kontak yapısı olarak 1NO+1NC, koruma sınıfı olarak IP65, seri bilgisi olarak L2 Metal Gövde bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Ürün | Sınır Şalter |
|---|---|
| Seri | L2 Metal Gövde |
| Uç Elemanı Ölçüsü | 10 mm |
| Uç Elemanı Malzemesi | Metal |
| Duyar Blok | Pim |
| Kontak Hareketi | Ani Hareketli |
| Kontak | 1NO+1NC |
| Kontak Akımı (ie) | 3 A (240V AC) |
| Kullanım Kategorisi | AC15 |
| Mekanik Ömür (Min Adet) | 10000000 |
| Elektriksel Ömür (Min Adet) | 1000000 |
| Çalışma Sıklığı (Açma Kapama/Saat) | Mek. 3000 Elk. 1800 |
| Yalıtım Gerilimi (Ui) | 300 V |
| Darbe Dayanım Gerilimi (Uimp) | 2.5 kV |
| Dielektrik Mukavemeti (Gövde-Kontak) | 1.890V AC |
| Dielektrik Mukavemeti (Kontak-Kontak) | 1.890V AC |
| İzolasyon Direnci | 10 MΩ (500 V DC) |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 / + 80 °C |
| Kirlenme Derecesi | 3 |
| Koruma Sınıfı | IP65 |
| Kontak Malzemesi | AgNi |
| Kablo Bağlantı Kesiti | 1-2.5 mm2 |
| Sıkma Kuvveti | 1.5Nm |
| Kısa Devre Kesme Kapasitesi (Ics) | 1 kA |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | L2K13PUM211 |
| Ürün Adı | Emas L2K13PUM211 Metal Gövde 10 mm Metal Pim Ani Hareketli 1NO+1NC Sınır Şalter |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..