.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas MA223T 2NO+2NO Terminalli Plastik Kılıf Tutamaklı (On-Off-On) Baskılı MA Serisi Mandallı Anahtar, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir mandallı anahtar çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; kontak yapısı olarak 2NO+2NO, koruma sınıfı olarak IP20, seri bilgisi olarak MA Serisi bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Ürün | Mandallı Anahtar |
|---|---|
| Seri | MA Serisi |
| Kontak | 2NO+2NO |
| Bağlantı Tipi | Terminalli |
| Özellik | Plastik Kılıf Tutamaklı |
| Baskı | (On-Off-On) Baskılı |
| Kontak Akımı (ie) | 16 A (250V AC) |
| Kullanım Kategorisi | AC15 |
| Mekanik Ömür (Min Adet) | 100000 |
| Elektriksel Ömür (Min Adet) | 10000 |
| Çalışma Sıklığı (Açma Kapama/Saat) | Mek.900 Elk.900 |
| Yalıtım Gerilimi (Ui) | 300V |
| Darbe Dayanım Gerilimi (Uimp) | 2.5 kV |
| Dielektrik Mukavemeti (Gövde-Kontak) | 2.500V AC |
| Dielektrik Mukavemeti (Kontak-Kontak) | 1.500V AC |
| İzolasyon Direnci | 10 MΩ min. (500V DC) |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 / +80 °C |
| Kirlenme Derecesi | 3 |
| Koruma Sınıfı | IP20 |
| Kontak Malzemesi | AgNi |
| Kablo Bağlantı Kesiti | Terminal 6,3*0,8 mm |
| Kısa Devre Kesme Kapasitesi (Ics) | 1 kA |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | MA223T |
| Ürün Adı | Emas MA223T 2NO+2NO Terminalli Plastik Kılıf Tutamaklı (On-Off-On) Baskılı MA Serisi Mandallı Anahtar |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..