.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas MN2MIM1Y Metal Kısa Kollu Makaralı 1CO MN2 Serisi Plastik Mini Switch, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir plastik mini switch çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; kontak yapısı olarak 1CO, koruma sınıfı olarak IP20 (IP40 Koruma Kapaklı), seri bilgisi olarak MN2 Serisi bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Ürün | Plastik Mini Switch |
|---|---|
| Seri | MN2 Serisi |
| Uç Elemanı Malzemesi | Metal |
| Duyar Blok | Kısa Kollu Makaralı |
| Kontak | 1CO |
| Kontak Akımı (ie) | 6 A (250V AC) |
| Kullanım Kategorisi | AC15 |
| Mekanik Ömür (Min Adet) | 500000 |
| Elektriksel Ömür (Min Adet) | 100000 |
| Çalışma Sıklığı (Açma Kapama/Saat) | Mek. 3000 Elk. 1200 |
| Yalıtım Gerilimi (Ui) | 660V |
| Darbe Dayanım Gerilimi (Uimp) | 2.5 kV |
| Dielektrik Mukavemeti (Gövde-Kontak) | 1.890V AC |
| Dielektrik Mukavemeti (Kontak-Kontak) | 1.890V AC |
| İzolasyon Direnci | 10 MΩ min. (500V DC) |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 / +80 °C |
| Kirlenme Derecesi | 3 |
| Koruma Sınıfı | IP20 (IP40 Koruma Kapaklı) |
| Kontak Malzemesi | AgNi |
| Kablo Bağlantı Kesiti | 1-2.5 mm² |
| Sıkma Kuvveti | 1,5 Nm |
| Kısa Devre Kesme Kapasitesi (Ics) | 1 kA |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | MN2MIM1Y |
| Ürün Adı | Emas MN2MIM1Y Metal Kısa Kollu Makaralı 1CO MN2 Serisi Plastik Mini Switch |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..