.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas MN3PUM9 Metal Kalın Pimli 1CO MN3 Serisi Metal Mini Switch, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir metal mini switch çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; kontak yapısı olarak 1CO, koruma sınıfı olarak IP65, seri bilgisi olarak MN3 Serisi bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Ürün | Metal Mini Switch |
|---|---|
| Seri | MN3 Serisi |
| Uç Elemanı Malzemesi | Metal |
| Duyar Blok | Kalın Pimli |
| Kontak | 1CO |
| Kontak Akımı (ie) | 6 A (250V AC) |
| Kullanım Kategorisi | AC15 |
| Mekanik Ömür (Min Adet) | 500000 |
| Elektriksel Ömür (Min Adet) | 100000 |
| Çalışma Sıklığı (Açma Kapama/Saat) | Mek. 3000 Elk. 1200 |
| Yalıtım Gerilimi (Ui) | 660V |
| Darbe Dayanım Gerilimi (Uimp) | 2.5 kV |
| Dielektrik Mukavemeti (Gövde-Kontak) | 1.890V AC |
| Dielektrik Mukavemeti (Kontak-Kontak) | 1.890V AC |
| İzolasyon Direnci | 10 MΩ min. (500V DC) |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 / +80 °C |
| Kirlenme Derecesi | 3 |
| Koruma Sınıfı | IP65 |
| Kontak Malzemesi | AgNi |
| Kablo Bağlantı Kesiti | 1-2.5 mm² |
| Sıkma Kuvveti | 1,5 Nm |
| Kısa Devre Kesme Kapasitesi (Ics) | 1 kA |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | MN3PUM9 |
| Ürün Adı | Emas MN3PUM9 Metal Kalın Pimli 1CO MN3 Serisi Metal Mini Switch |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..