.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas PK1MK Plastik 1 Gözlü DMK + KB14K Gri-Siyah Kumanda Kutusu, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir kumanda kutusu çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; renk olarak Gri-Siyah, koruma sınıfı olarak IP50, seri bilgisi olarak PK Serisi Plastik bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Ürün | Kumanda Kutusu |
|---|---|
| Renk | Gri-Siyah |
| Kontak Akımı (ie) | 4A (250V AC) |
| Kullanım Kategorisi | AC15 |
| Mekanik Ömür (Min Adet) | 1000000 |
| Elektriksel Ömür (Min Adet) | 100000 |
| Çalışma Sıklığı (Açma Kapama/Saat) | Mek. 3000 Elk. 1200 |
| Yalıtım Gerilimi (Ui) | 300 V |
| Darbe Dayanım Gerilimi (Uimp) | 2.5 kV |
| Dielektrik Mukavemeti (Gövde-Kontak) | 2.500V AC |
| Dielektrik Mukavemeti (Kontak-Kontak) | 1.500V AC |
| İzolasyon Direnci | 10 MΩ (500 V DC) |
| Çalışma Sıcaklığı | -15 / + 80 °C |
| Kirlenme Derecesi | 3 |
| Koruma Sınıfı | IP50 |
| Kontak Malzemesi | AgNi |
| Kablo Bağlantı Kesiti | 1.5-2.5 mm2 |
| Sıkma Kuvveti | 1.5Nm |
| Kısa Devre Kesme Kapasitesi (Ics) | 1kA |
| Seri | PK Serisi Plastik |
| Göz Sayısı | 1 Gözlü |
| İçerik | DMK + KB14K |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | PK1MK |
| Ürün Adı | Emas PK1MK Plastik 1 Gözlü DMK + KB14K Gri-Siyah Kumanda Kutusu |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..