.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas PSA063KS126S 63A 6 Kademeli 1 Kutup (0-6) 45° 64*64 Pako Şalter, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir pako şalter çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; koruma sınıfı olarak IP54, seri bilgisi olarak PSA Serisi bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Ürün | Pako Şalter |
|---|---|
| Etiket/konum | (0-6) |
| Şalter Tipi | 6 Kademeli |
| Kutup Sayısı | 1 Kutup |
| Çerçeve Ölçüsü | 64*64 |
| Kontak Akımı (ie) | 63A |
| Kullanım Kategorisi | AC21A |
| Mekanik Ömür (Min Adet) | 100000 |
| Elektriksel Ömür (Min Adet) | 50000 |
| Çalışma Sıklığı (Açma Kapama/Saat) | Mek.120 Elk.120 |
| Yalıtım Gerilimi (Ui) | 690V |
| Darbe Dayanım Gerilimi (Uimp) | 4 kV |
| Dielektrik Mukavemeti (Gövde-Kontak) | 1.890V AC |
| Dielektrik Mukavemeti (Kontak-Kontak) | 1.890V AC |
| İzolasyon Direnci | 10 MΩ MIN. (500 V DC) |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 / +80 °C |
| Kirlenme Derecesi | 3 |
| Koruma Sınıfı | IP54 |
| Kontak Malzemesi | AgNi |
| Kablo Bağlantı Kesiti | 6 mm2 |
| Dönme Açısı | 45° |
| Kısa Devre Kesme Kapasitesi (Ics) | 6 kA |
| Seri | PSA Serisi |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | PSA063KS126S |
| Ürün Adı | Emas PSA063KS126S 63A 6 Kademeli 1 Kutup (0-6) 45° 64*64 Pako Şalter |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..