.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas PSK22 32-40A 3-4 Gövde İçin Pako Kutusu, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir pako kutusu çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; koruma sınıfı olarak IP54, seri bilgisi olarak PSK Serisi bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Ürün | Pako Kutusu |
|---|---|
| Özellik | 32-40A 3-4 Gövde İçin |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 / +80 °C |
| Koruma Sınıfı | IP54 |
| Seri | PSK Serisi |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | PSK22 |
| Ürün Adı | Emas PSK22 32-40A 3-4 Gövde İçin Pako Kutusu |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..