.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas PTM110 1NC Tekli Kırmızı PTM Serisi Termostat, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir termostat çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; renk olarak Kırmızı, kontak yapısı olarak 1NC, koruma sınıfı olarak IP20, seri bilgisi olarak PTM Serisi bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Ürün | Termostat |
|---|---|
| Seri | PTM Serisi |
| Kontak | 1NC |
| Özellik | Tekli |
| Renk | Kırmızı |
| Kontak Akımı (ie) | 10 A (230V AC) |
| Kullanım Kategorisi | AC15 |
| Mekanik Ömür (Min Adet) | 50000 |
| Elektriksel Ömür (Min Adet) | 50000 |
| Çalışma Sıklığı (Açma Kapama/Saat) | Mek. 900 Elk. 900 |
| Yalıtım Gerilimi (Ui) | 300V |
| Dielektrik Mukavemeti (Gövde-Kontak) | 1.000V AC |
| Dielektrik Mukavemeti (Kontak-Kontak) | 1.000V AC |
| İzolasyon Direnci | 10 MΩ min. (500V DC) |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 / +80 °C |
| Kirlenme Derecesi | 3 |
| Koruma Sınıfı | IP20 |
| Kontak Malzemesi | AgNi |
| Kablo Bağlantı Kesiti | 1-2.5 mm² |
| Sıkma Kuvveti | 1,5 Nm |
| Kısa Devre Kesme Kapasitesi (Ics) | 1 kA |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | PTM110 |
| Ürün Adı | Emas PTM110 1NC Tekli Kırmızı PTM Serisi Termostat |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..