.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas PV9E40B444AC20 9 Gözlü Çift Hızlı 1NC Anahtarlı Vinç Kumanda Kutusu, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir vinç kumanda kutusu çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; kontak yapısı olarak 1NC, koruma sınıfı olarak IP65, seri bilgisi olarak PV Serisi bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Ürün | Vinç Kumanda Kutusu |
|---|---|
| Tip | 9 Gözlü |
| Kontak | 1NC |
| Kontak Akımı (ie) | 4A (250V AC) |
| Kullanım Kategorisi | AC15 |
| Mekanik Ömür (Min Adet) | 1000000 |
| Elektriksel Ömür (Min Adet) | 100000 |
| Çalışma Sıklığı (Açma Kapama/Saat) | Mek. 900 Elk. 900 |
| Yalıtım Gerilimi (Ui) | 300 V |
| Darbe Dayanım Gerilimi (Uimp) | 2.5 kV |
| Dielektrik Mukavemeti (Gövde-Kontak) | 2.500V AC |
| Dielektrik Mukavemeti (Kontak-Kontak) | 1.500V AC |
| İzolasyon Direnci | 10 MΩ (500 V DC) |
| Çalışma Sıcaklığı | -15 / + 80 °C |
| Kirlenme Derecesi | 3 |
| Koruma Sınıfı | IP65 |
| Kontak Malzemesi | AgNi |
| Kablo Bağlantı Kesiti | 1.5-2.5 mm2 |
| Sıkma Kuvveti | 1.5Nm |
| Kısa Devre Kesme Kapasitesi (Ics) | 1kA |
| Seri | PV Serisi |
| Hız | Çift Hızlı |
| 1.göz | Anahtarlı |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | PV9E40B444AC20 |
| Ürün Adı | Emas PV9E40B444AC20 9 Gözlü Çift Hızlı 1NC Anahtarlı Vinç Kumanda Kutusu |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..