.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas SIM18FM1RC2 Metal Düz PNP-NC 5mm 2m Kablolu M18 Endüktif Sensör, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir endüktif sensör çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; çalışma gerilimi olarak 10-30V DC, koruma sınıfı olarak IP67, seri bilgisi olarak SIM Serisi Endüktif Sensör bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Ürün | Endüktif Sensör |
|---|---|
| Seri | SIM Serisi Endüktif Sensör |
| Gövde Malzemesi | Metal |
| Tip | Düz |
| Çıkış / Kontak Tipi | PNP-NC |
| Algılama Mesafesi | 5mm |
| Bağlantı Tipi | 2m Kablolu |
| Bağlantı /anma Ölçüsü | M18 |
| Montaj Şekli | Gömülebilir |
| Çalışma Gerilimi | 10-30V DC |
| Yalıtım Gerilimi (Ui) | 1500 VAC |
| Darbe Dayanım Gerilimi (Uimp) | 75V DC |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C…+70°C |
| Kirlenme Derecesi | 3 |
| Koruma Sınıfı | IP67 |
| Histerisis | <%15 Sr (etkin çalışma mesafesi) |
| Kontak Sayısı | 1 |
| Tekrarlama Doğruluğu | <0,1 Sr |
| Anahtarlama Frekansı | 800 Hz |
| Ters Polarite Koruması | VAR |
| Kısa Devre Koruması | VAR |
| Max. Yük Akımı | Çıkış tarama 200mA |
| Sıcaklık Ile Kayma | <0,1 Sr |
| İlk Açılış Öncesi Gecikme | ≤100 ms |
| Yüksüz Akım | < 15 mA |
| Sızıntı Akımı | ≤0,5mA |
| Min. Yük Akımı | < 1mA |
| Gerilim Düşümü | < 2 V |
| Dalgalanma (gerilim) | < %10 |
| EMC | 61000-4-3 3V/m -- 61000-4-6 3 |
| Şartlı Kısa Devre Akımı | 100A |
| Kullanım Kategorisi - Beyan Çalışma Akımı | DC13 - 200mA |
| Algılama Yüzü | PBT |
| Kablo Sayısı Ve Kesit Alanı | 3 x 0,34 mm2 |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | SIM18FM1RC2 |
| Ürün Adı | Emas SIM18FM1RC2 Metal Düz PNP-NC 5mm 2m Kablolu M18 Endüktif Sensör |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..