.png)
Tükendi
Gelince Haber VerÜrün Özeti Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XS8 40x40x117, PBT, Sn40 mm, 12...48 VDC, terminals Teknik Özellikler
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XS8 40x40x117, PBT, Sn40 mm, 12...48 VDC, terminals
| Ürün Serisi | Telemecanique Inductive proximity sensors XS |
|---|---|
| Seri Adı | General purpose |
| Sensor Type | Inductive proximity sensor |
| Device Application | Mobile equipment |
| Sensör Adı | XS8 |
| Sensör Tasarımı | Form 40 x 40 x 117 |
| Size | 117 mm |
| Body Type | Fixed |
| Gövde Malzemesi | PBT |
| Çıkış Sinyali Tipi | Discrete |
| Bağlantı Tekniği | 4-wire |
| Dijital Çıkış Fonksiyonu | 1 NO + 1 NC |
| Elektriksel Bağlantı | Screw-clamp terminals, 4 x 1.5 mm² |
| Dijital Çıkış Tipi | PNP |
| Nominal Besleme Gerilimi | 12...48 V DC Var reverse polarity protection |
| IP Koruma Sınıfı | IP67 conforming to IEC 60529, IP65 conforming to IEC 60529, IP69K conforming to DIN 40050 |
| Anahtarlama Akımı | <= 200 mA Var overload and short-circuit protection |
| Detector Flush Mounting Acceptance | Non flush mountable |
|---|---|
| Malzeme | Plastik |
| Output Circuit Type | DC |
| Detection Face | 5 positions turret head |
| Front Material | PBT |
| Safety Level | SIL 2 conforming to IEC 61508, PL = d conforming to ISO 13849-1, SILCL 2 conforming to IEC 62061 |
| Repeat Accuracy | <= 3% of Sr |
| Safety Reliability Data | MTTFd = 1546 years, PFHd = 7.4E-8 1/h, SFF = 92 %, DC = 75 % Var appropriate safety controller |
| Differential Travel | 3...15% of Sr |
| Sensing Range | > 15...40 mm |
| Durum Led'i | Supply on: 1 LED (green), output state: 1 LED (yellow) |
| Anahtarlama Frekansı | <= 200 Hz |
| Akım Tüketimi | 0...15 mA no-load |
| Voltage Drop | <2 V (closed) |
| İlk Açılma Gecikmesi | 7.5 ms |
| İşaretleme | CE |
| Tepki Gecikmesi | 1.4 ms |
| Toparlanma Gecikmesi | 2.5 ms |
| Ürün Sertifikaları | CCC CSA E2 TÜV UL |
|---|---|
| Titreşim Dayanımı | 25 gn amplitude = +/- 2 mm (f = 10-55 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |
| Darbe Dayanımı | 50 gn for 11 ms conforming to IEC 60068-2-27 |
| Paket 1 Tipi | PCE |
|---|---|
| Paket 1 Adet | 1 |
| Paket 1 Yükseklik | 4.5 cm |
| Paket 1 Genişlik | 4.5 cm |
| Paket 1 Ağırlık | 0.257 kg |
| Paket 1 Uzunluk | 14.2 cm |
| Paket 2 Tipi | S02 |
| Paket 2 Adet | 28 |
| Paket 2 Yükseklik | 30 cm |
| Paket 2 Genişlik | 15 cm |
| Paket 2 Uzunluk | 40 cm |
| Paket 2 Ağırlık | 7.9357 kg |
| Paket 3 Tipi | CAR |
| Paket 3 Adet | 1 |
| Paket 3 Yükseklik | 4.5 cm |
| Paket 3 Genişlik | 4.5 cm |
| Paket 3 Uzunluk | 14.2 cm |
| Paket 3 Ağırlık | 0.257 kg |
| Bölünemez Satış Miktarı | 1 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..