.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas SMB20LSZ-B15 Plastik Sol Çıkış 2NC 5mm M8*4 Konnektör 78mm Dikdörtgen Manyetik Kapı Switch, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir manyetik kapı switch çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; koruma sınıfı olarak IP68, seri bilgisi olarak SM Serisi Manyetik Kapı Switch bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Ürün | Manyetik Kapı Switch |
|---|---|
| Seri | SM Serisi Manyetik Kapı Switch |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
| Tip | Sol Çıkış |
| Çıkış / Kontak Tipi | 2NC |
| Algılama Mesafesi | 5mm |
| Bağlantı Tipi | M8*4 Konnektör |
| Bağlantı /anma Ölçüsü | 78 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C…+70°C |
| Koruma Sınıfı | IP68 |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | SMB20LSZ-B15 |
| Ürün Adı | Emas SMB20LSZ-B15 Plastik Sol Çıkış 2NC 5mm M8*4 Konnektör 78mm Dikdörtgen Manyetik Kapı Switch |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..