.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Harmony Safety Automation |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Güvenlik modülü |
| Güvenlik Modülü Adı | XPSUS |
| Güvenlik Modülü Uygulaması | Çift el kontrol istasyonlarının elektrikli izlenmesi için Eşdeğer kontakları izleme Acil durdurma, koruma ve ışık perdesi izleme için Anahtar izlemenin etkinleştirilmesi için |
| Modülün Fonksiyonu | 2 NK kontak ile acil durdurma düğmesi 1 veya 2 limit anahtarlı koruma izleme 2 PNP sensörünün izlenmesi Manyetik anahtar izleme Işık perdesi izleme RFID anahtarı Elektriğe hassas koruma ekipmanının (ESPE) izlenmesi Anahtar izlemeyi etkinleştirme Yakınlık sensörü izleme Çift el kontrol istasyonu izleme |
| Güvenlik Seviyesi | PL e/kategori 4 değerine erişebilir 'e uygunISO 13849-1 SILCL 3'e erişebilir 'e uygunIEC 62061 SIL 3'e erişebilir 'e uygunIEC 61508 |
| Güvenlik Güvenilirlik Verisi | MTTFd > 30 years 'e uygunISO 13849-1 Dcavg >= 99 % 'e uygunISO 13849-1 PFHd = 1.13E-09 'e uygunISO 13849-1 HFT = 1 'e uygunIEC 62061 PFHd = 1.13E-09 'e uygunIEC 62061 SFF > 99% 'e uygunIEC 62061 HFT = 1 'e uygunIEC 61508-1 PFHd = 1.13E-09 'e uygunIEC 61508-1 SFF > 99% 'e uygunIEC 61508-1 Type = B 'e uygunIEC 61508-1 |
| Elektrikli Devre Tipi | NC çifti PNP çifti Antivalent çift OSSD çifti |
| Bağlantılar - Terminaller | Çıkarılabilir vidalı terminal bloğu, 0,2...2,5 mm² katı veya esnek Çıkarılabilir vidalı terminal bloğu, 0,25...2,5 mm² halkalı ve esnek tekli iletken Çıkarılabilir vidalı terminal bloğu, 0,2...1,5 mm² katı veya esnek İkiz iletken Çıkarılabilir vidalı terminal bloğu, 2 x 0.25...1 mm² halkalı ve esnek without cable end, with bezel Çıkarılabilir vidalı terminal bloğu, 2 x 0.5...1.5 mm² halkalı ve esnek kablo uçlu, şevli |
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 24 V AC % - 15...10 24 V DC - 20...20 % |
| Girişler Arasında Senkronizasyon Süresi | 0,5 sn 2 s 4 sn |
|---|---|
| Başlatma Tipi | Otomatik/manuel/izlenen |
| W Cinsinden Güç Tüketimi | 2 W 24 V DC |
| Va Cinsinden Güç Tüketimi | 5,0 VA 24 V AC 50/60 Hz |
| Giriş Koruma Tipi | Iç, elektronik |
| Safety Outputs | 2 NA |
| Safety Inputs | 2 safety input 24 V DC 5 mA |
| Maximum Wire Resistance | 500 Ohm |
| Giriş Uyumluluğu | Normally closed circuit 'e uygunISO 14119 XC limit anahtarı 'e uygunISO 14119 Mekanik sensör 'e uygunISO 14119 Normally closed circuit 'e uygunISO 13850 Antivalent pair 'e uygunISO 14119 OSSD pair 'e uygunIEC 61496-1-2 Çift el kontrol 'e uygunEN 574/ISO 13851-III A Çift el kontrol 'e uygunEN 574/ISO 13851-III C 3 telli yakınlık sensörleri PNP |
| [ie] Nominal Çalışma Akımı | 5 A AC-1 for normally open relay contact 3 A AC-15 for normally open relay contact 5 A DC-1 for normally open relay contact 3 A DC-13 for normally open relay contact 3 A AC-1 for normally closed relay contact 1 A AC-15 for normally closed relay contact 3 A DC-1 for normally closed relay contact 1 A DC-13 for normally closed relay contact |
| Control Outputs | 3 on/off yapılandırılabilir pulsed output |
| Giriş/Çıkış Tipi | Semiconductor pulsed diagnostic output 24 V DC, 20 mA Z1, not safety-related |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 8 A |
| Ilgili Sigorta Değeri | 10 A gG için NA röle çıkış devresi 'e uygunIEC 60947-1 |
| Minimum Çıkış Akımı | 10 mA için röle çıkışı |
| Minimum Çıkış Gerilimi | 12 V için röle çıkışı |
| Giriş Açık Olduğunda Maksimum Yanıt Süresi | 20 ms |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 250 V (kirlilik derecesi 2) 'e uygunIEC 60947-1 |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 4 kV asiri gerilim kategorisi II 'e uygunIEC 60947-1 |
| Yerel Sinyalleme | LED (yeşil) for güç AÇIK LED (kırmızı) for hata LED (sarı) for safety output status LED (sarı) for start input LED (sarı) for safety input S12 LED (sarı) for safety input S13 LED (sarı) for safety input S22 LED (sarı) for safety input S23 |
| Montaj Desteği | 35 mm simetrik DIN rayı |
| Derinlik | 120 mm |
| Yükseklik | 100 mm |
| Genişlik | 22,5 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,200 kg |
| Standartlar | IEC 60947-5-1 IEC 61508-1 functional safety standard IEC 61508-2 functional safety standard IEC 61508-3 functional safety standard IEC 61508-4 functional safety standard IEC 61508-5 functional safety standard IEC 61508-6 functional safety standard IEC 61508-7 functional safety standard ISO 13849-1 functional safety standard IEC 62061 functional safety standard |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | TÜV cULus |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 (terminaller) 'e uygunIEC 60529 IP40 (muhafaza) 'e uygunIEC 60529 IP54 (mounting area) 'e uygunIEC 60529 |
| Depolama Ortam Koşulları | -25…85 °C |
| Bağıl Nem | 5…95 % yoğuşmasız |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 6,500 cm x 13,500 cm x 16,000 cm, 279,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 16 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 5,133 kg |
| Package 3 | P06, 128 Adet, 75,000 cm x 60,000 cm x 80,000 cm, 47,500 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..