.png)
Tükendi
Gelince Haber VerGwest 3496 Gw-Mr2 1Mm Delikli Saç Montaj Rayı (2Mt), endüstriyel elektrik uygulamalarında düzen, güvenlik ve uzun ömür beklentisini aynı anda karşılamaya yardımcı olan bir elektrik bağlantı ve kontrol ürünü seçeneğidir.
Endüstriyel ve ticari uygulamalarda bağlantı, koruma veya kontrol ihtiyacına yönelik pratik kullanım sağlayan bir ürün olarak öne çıkar.
Bir kontrol panelindeki kabloların yönlendirilmesi de çok yaygın bir uygulama alanıdır.
DIN Rayları kontrol panelleri oluşturmak için kullanılır.
Doğru ürün eşleştirmesi için ihtiyaç duyulan model ve seri bilgilerini taşıyan bu yapı, proje ve bakım süreçlerinde verimli kullanım sağlar.
| Malzeme | Galvaniz Kaplama |
|---|---|
| Genişlik | 35mm |
| Derinlik | 7,5mm |
| Uzunluk | 30cm |
| Ürün Adı | GW-MR2 1MM DELİKLİ SAC MONTAJ RAYI (2MT) |
|---|---|
| Ürün Kodu | 3496 |
| Marka | GWEST |
| Kısa Açıklama | Bağlantı Elemanları - Delikli Montaj Rayları |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..