.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Harmony XB4 |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Pilot ışığı |
| Ürün Grubu | XB4F |
| Şev Malzemesi | Krom kaplı metal |
| Sabitleme Bileziği Malzemesi | Zamak |
| Başlık Tipi | Ankastre |
| Montaj Çapı | 30,5 mm |
| Bölünemez Miktar Başına Satış | 1 |
| Sinyalleme Birimi Başlığı Biçimi | Yuvarlak |
| Başlık/Operatör Veya Lens Rengi | Yeşil |
| Operatör Ek Bilgisi | Daz lens ile |
| Işık Kaynağı | Evrensel LED |
| Ampul Tabanı | Entegre LED |
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 24 V AC/DC -de 50/60 Hz |
| Cad Genel Genişliği | 36,6 mm |
|---|---|
| Cad Genel Yüksekliği | 36,6 mm |
| Cad Genel Derinliği | 53,6 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,112 kg |
| Yüksek Basınçlı Rondelaya Direnç | 7000000 Pa -de 55 °C, mesafe: 0,1 m |
| Cihaz Montajı | Sabitleme deliği - çap: 30,75 mm +/- 0.25 mm |
| Sabitleme Modu | Vidayla |
| Bağlantılar - Terminaller | Vida kelepçesi terminalleri, <= 2 x 1,5 mm² Kablo uçlu 'e uygunIEC 60947-1 Vida kelepçesi terminalleri, 1 x 0,22...2 x 2,5 mm² kablo uçsuz 'e uygunIEC 60947-1 |
| Sıkma Torku | 0,8…1,2 N.m 'e uygunIEC 60947-1 |
| Vida Başının Şekli | Çapraz ile uyumludur Philips no 1 tornavida Çapraz ile uyumludur pozidriv No 1 tornavida Slotlu ile uyumludur düz Ø 4 mm tornavida Slotlu ile uyumludur düz Ø 5,5 mm tornavida |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 600 V (kirlilik derecesi 3) 'e uygunIEC 60947-1 |
| Sinyalleme Tipi | Sabit |
| Akım Tüketimi | 18 mA |
| Hizmet Ömrü | 100000 h nominal gerilimde ve 25 °C |
| Kesinti Dayanımı | 1 kV 'e uygunIEC 61000-4-5 |
| Cihaz Sunumu | Açılı |
| Besleme Gerilimi Limitleri | 19,2…30 V DC 21,6…26,4 V AC |
| Koruyucu Bakım | TH |
|---|---|
| Depolama Ortam Koşulları | -40…70 °C |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -40…55 °C |
| Elektrik Çarpmasına Karşı Koruma Sınıfı | Sınıf I conforming to IEC 60536 |
| Ip Koruma Derecesi | IP66 'e uygunIEC 60529 IP67 'e uygunIEC 60529 IP69 'e uygunIEC 60529 IP69K 'e uygunISO 20653 Type 13 'e uygunUL 50 E Type 12 'e uygunUL 50 E Type 4 'e uygunUL 50 E Type 4X 'e uygunUL 50 E |
| Ik Koruma Derecesi | IK06 conforming to IEC 50102 |
| Standartlar | CSA C22.2 No 14 IEC 60947-5-1 IEC 60947-5-4 UL 508 IEC 60947-1 JIS C8201-5-1 CE JIS C8201-1 |
| Ürün Sertifikaları | UL listeli CSA CCC EAC |
| Titreşim Direnci | 5 gn (f= 10…500 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 2 mm, tepeden tepeye (f= 2…10 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |
| Darbe Dayanımı | 30 gn (süre = 18 ms) için yarım sinüs dalgası hızlandırma 'e uygunIEC 60068-2-27 50 gn (süre = 11 ms) için yarım sinüs dalgası hızlandırma 'e uygunIEC 60068-2-27 25 gn (süre = 6 ms) için 1000 shocks on each axis 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| Hızlı Geçici Akımlara Direnç | 2 kV 'e uygunIEC 61000-4-4 |
| Elektromanyetik Alanlara Direnç | 10 V/m 'e uygunIEC 61000-4-3 |
| Elektrostatik Deşarja Direnç | 6 kV kontakta (metal parçalarda) 'e uygunIEC 61000-4-2 8 kV serbest havada (yalıtım parçalarında) 'e uygunIEC 61000-4-2 |
| Elektromanyetik Emisyon | Sınıf B 'e uygunIEC 55011 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 4,4 cm x 5,2 cm x 8,8 cm, 109,0 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 80 Adet, 30 cm x 30 cm x 40 cm, 9,243 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..