.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Harmony XB5 |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Kablosuz ve pilsiz iletici |
| Ürün Grubu | XB5R |
| Şev Malzemesi | Koyu gri plastik |
| Sabitleme Bileziği Malzemesi | Plastik |
| Montaj Çapı | 22 mm |
| Iletim Frekansı | 2405 MHz |
| Emisyon Sınıfı | 5M00G7W |
| Anten Tipi | Çok yönlü |
| Sinyalleme Birimi Başlığı Biçimi | Yuvarlak |
|---|---|
| Operatörün Tipi | iletici ile yaylı dönüş basmalı düğme |
| Operatör Profili | Kırmızı sıva altı |
| Maksimum Güç Tüketimi W | 1 mW |
| Kanalların Sayısı | 16 |
| Modülasyon Tekniği | O-QPSK |
| Bant Genişliği | 5 MHz |
| Anten Kazancı | 0 dBi |
| Gömme Derinliği | 42 mm |
| Cad Genel Yüksekliği | 41,5 mm |
| Cad Genel Genişliği | 30 mm |
| Cad Genel Derinliği | 43 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,045 kg |
| Çalışma Hareketi | 4,3 mm (toplam hareket) |
| Çalışma Gücü | 10 N K/A değişimi elektrik durumu |
| Mekanik Dayanıklılık | Serbest düşme direnci 1000 mm 'e uygunIEC 60068-2-32 |
| Standartlar | CSA C22.2 No 14 IEC 60947-1 IEC 60947-5-1 UL 508 |
| Radyo Anlaşması | ANATEL ARIB T66 FCC ICASA RSS |
| Haberleşme Port Protokolü | Zigbee yeşil güç -de 2,4 GHz 'e uygunIEEE 802.15.4 |
| Maksimum Algılama Mesafesi | 100 m serbest alanda 25 m plastik kutu tipinde XAL D verici ve metal bir muhafazada alıcı 300 m kutu tipinde XAL D verici, metal bir muhafazada alıcı ve kullanım röle anteni |
| Alım Zamanı | 2 ms |
| Yanıt Süresi | < 2 msn |
| Emisyon Gücü | 3 mW |
| Sabitleme Modu | Sabitleme somunu baş altı: 2…2,4 N.m |
| Istasyon Adı | XALD 1...5 kesim XALK 2...5 kesim |
| Elektrik Yapısı Kodu | PW1 |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…70 °C |
|---|---|
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -40…70 °C |
| Bağıl Nem | 95 % -de -40…70 °C yoğuşmasız |
| Ip Koruma Derecesi | IP66 'e uygunIEC 60529 (ön yüz) IP67 'e uygunIEC 60529 (ön yüz) IP69 'e uygunIEC 60529 (ön yüz) IP69K 'e uygunIEC 60529 (ön yüz) |
| Ik Koruma Derecesi | IK03 conforming to IEC 50102 |
| Mekanik Dayanıklılık | 1000000 cycles |
| Darbe Dayanımı | 25 gn (süre = 6 ms) için 6000 şok 'e uygunIEC 60068-2-27 30 gn (süre = 18 ms) için yarım sinüs dalgası hızlandırma 'e uygunIEC 60068-2-27 50 gn (süre = 11 ms) için yarım sinüs dalgası hızlandırma 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| Titreşim Direnci | 5 gn (f= 11…500 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 +/- 10 mm (f= 2…11 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |
| Elektromanyetik Uyumluluk | Elektrostatik deşarj bağışıklık testi - test level: 8 kV (serbest havada (yalıtım parçalarında)) conforming to IEC 61000-4-2 Elektrostatik deşarj bağışıklık testi - test level: 4 kV (kontakta (metal parçalarda)) conforming to IEC 61000-4-2 Elektromanyetik alanlara duyarlılık - test level: 20 V/m (80...3000 MHz) conforming to IEC 61000-4-3 Elektromanyetik alanlara duyarlılık - test level: 6 V/m (3000...6000 MHz, uzaklık = 20 m) conforming to IEC 61000-4-3 |
| Ürün Sertifikaları | BT 2006/95/EC UL GOST CSA C-Tick |
| Direktifler | 1999/5/EC - R&TTE yönerge 2004/108/EC - elektromanyetik uyumluluk |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 3,400 cm x 5,300 cm x 8,700 cm, 38,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S01, 25 Adet, 15,000 cm x 15,000 cm x 40,000 cm, 1,151 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..