.png)
Tükendi
Gelince Haber VerJüpiter LS474 S Alüminyum Gövde 6W 3000K 360 Lümen Siyah 2’li LED Spot IP20, ürün grubuna uygun kullanım senaryolarında güvenli kullanım, düzenli montaj ve proje uyumluluğu sağlamak üzere tercih edilen bir çözümdür.
| Montaj Tipi (arm.) | Tavan |
|---|---|
| Koruma Tipi | IP20 |
| Kapasite | 2'li |
| Renk | Siyah |
| İşık Kaynağı | LED |
| Güç | 6 W |
| Ürün Adı | LS474 S |
|---|---|
| Kasa Rengi (arm.) | SİYAH |
| Delik Çapı (mm) (arm.) | Ø 60x35 |
| Led İnside (arm.) | Evet |
| İşık Sıcaklığı (arm.) | 3000 K |
| Lümen (lm) (arm.) | 360 LM |
| Watt (arm.) | 6W |
| Hareketli / Sabit | Sabit |
| Ürün Kodu | LS474 S |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Fatura mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..